تحریفسیرت خلفاشبهاتصحابهعمر رضی الله عنهمقالاتمنابع روایی اهل سنتمنابع روایی شیعه

توطئه منافقان و سوء استفاده شیعه

یک شگرد عجیب علمای شیعه این است که برروی یک حقیقت درج شده در کتب اهل سنت، یک داستان خیالی و بی سند را می سازند و بعد می گویند که ادعا های ما در کتب اهل سنت نیز درج است رجوع کنید به فلان کتاب !!!

برای مثال به موضوع مهدی در کتب ما نگاهی افکندند و برروی آن یک مهدی خیالی و عجیب ساختند و بعد هرجا که حرف از مهدی شود شتابان می گویند سنی ها هم به مهدی عقیده دارند!!

در ماجرای ترور حضرت رسول الله صلی الله علیه وسلم نیز همین شیوه را بکار برده اند.

داستان در کتب ما، به این صورت است که در راه باز گشت از جنگ تبوک در یک راه کوهستانی و سرگردنه ای ،منافقان که صورت خود را پوشانده بودند سعی کردندحضرت محمد را ترور کنند و ایشان را بدرون دره پرت نمایند.در آن لحظه، فقط با ایشان عمار بودند و حذیفه.

و حذیفه با گرز به دفاع از رسول الله پرداخت و الله در دل منافقان ترس انداخت و آنها فرار کردند. و حضرت محمد بکمک وحی آنها را شناخت.اما چون بدون بینه و دلیل مادی نمیشود کسی را مجازات کنیم لذا رسول چیزی نگفتند و فقط اسامی منافقان را برای حضرت حذیفه فاش ساختند امابه ایشان گفتند که به کسی نام آنها را نگوید و حذیفه شد امین راز رسول الله. و این لقب ایشان است.

در دنباله این ماجرا در کتب ما نوشته شده که حضرت عمر در زمان خلافت خود چند بار به روش های مختلف می خواستند به این رازدست یابند. یکبار پرسیدند ای حذیفه آیا در بین کارمندان دستگاه خلافت، منافقی هست؟حذیفه گفت بله یک نفر! فرمود :کیست؟ حذیفه نگفت.

و عمر سعی کرد خودش پیدا کند و آخر کسی را که حدس میزد منافق همان است را از کار بیکار کرد.

یکبار عمر پرسید: ای حذیفه آیا در این لیست، نام من هم هست؟!!!!

حضرت حذیفه گفت : ای امیر مومنین تو از آنها نیستی اما والله بعد از این دیگر در این باره چیزی نخواهم گفت.لکن عمر نا امید نشد و روش دیگری را به کار بست!

پس هر وقت کسی میمرد دستور میداد که بروند و حذیفه را بگویند فلان آدم مرد.اگر حذیفه بر آن مرده نماز جنازه نمیخواند عمر نیز نمیخواند زیرا میدانست که محال است حذیفه بر منافق نماز بخواند زیرا قرآن منع کرده دعا برای منافق را. حالا ببینیم سوء استفاده شیعه از این داستان را و ببینیم شیعه در این ماجرا چه دروغ هایی از خود داخل کرده:

۱ – میگوید این حادثه در راه تبوک نبوده! در راه مکه و مدینه بوده.

۲ – میگوید این در وقت جنگ تبوک نبوده بلکه بعد از واقعه غدیر خم بوده و منافقان از عمل رسول الله که علی را جانشین خود کرده بود ناراضی بودند و سعی کردند ایشان را بکشند تا قدرت به علی نرسد.

۳ – میگویند در بین شرکت کنندگان در ترور و حمله به رسول الله ابوبکر و عمر و دیگر صحابه نامدار بودند.

۴ – میگویند هدف آنها کنار زدن علی و رسیدن به حکومت بود.

وقتی از شیعه می پرسیم که این داستان عجیب را از کجا آورده اید ؟!

می گویند :در بحار الانوار از قول امام نوشته شده و سنی ها هم حرف ما را تایید میک نند و ترور را قبول دارند.

حالا دلایل ما در رد ادعای شیعه و دلایل ما در رسوا کردن شیعه:

۱ – در راه مکه و مدینه ما بارها رفتیم و جاده کوهستانی و پرتگاه و دره ندیدیم هرچه دیدیم صحرا بود و بیابان! این بهترین دلیل که  علامه ملا محمد باقر مجلسی دروغگو بوده و دانا به علم جغرافیا نبوده و دروغ همه جانبه نگفته.

۲ – شما که میگویید فقط ۳ یا ۷ صحابی منافق نبودند پس وقتی منافقان زیاد بودند چه دلیلی داشت که روی خود را بپوشانند و مخفیانه به رسول الله حمله کنند؟!! پس معلوم میشود که منافقین اندک بودند و از انبوه مسلمانان می ترسیدند.

چون همیشه اندک بی قدرت، صورت خود را می پوشاند در زمان ما بوش و اوباما صورت خود را با پارچه سیاه نمی پوشانند و مخفی نیستند بلکه مخالفین آنها چون که کمند و کم زور ! لذا صورت خود را جلوی دوربین ها می پوشانند. پس یا قبول کنید منافقین کم بودند و صحابه مؤمن زیاد . و یا اگر قبول ندارید سوال ما را جواب دهید.

۳ – ترور رسول الله صلی الله علیه وسلم (در فرض شما) در این لحظه ،بنفع علی بود نه بضررش.

چون منافقین اگر در راه برگشت از غدیر خم رسول الله  صلی الله علیه وسلم را ترور می کردند با توجه به اعلان جانشینی علی در دو روز قبلش، علی خود بخود می شد امیر لشکر.

۴ – سوال می کنیم آیا توطئه ترور ناکام ماند یا نه؟

پس وقتی تروریست ها موفق نشدند پس این یعنی چه؟ یعنی اینکه مملکت اسلامی از آسیب مصون ماند یعنی اینکه ۶۰ روز بعد که رسول الله وفات کردند باید حکومت به حضرت علی می رسید. پس چرا نرسید؟؟!!

این که نمی شود هم کودتا شکست بخورد! هم کودتاچیان فرار کنند!! و هم لشکر اسامه در خدمت علی باشد!!! و هم منافقان که از یک حذیفه که غافلگیر شده بود ترسیدند و موش وار فرار کردند باز بشینند بر سر تخت قدرت!!!!

این داستان که عجیب است! ترور ناکام شد و تروریست ها موفق؟!!

ناممکن است این حرف! نامعقول است این حرف !!

این حرف نشانه این است که محمد باقر مجلسی در حین این داستان سرایی مواد مصرف کرده بوده و حالت عادی نداشته،

ولی عوام شیعه چرا در سکرات و مستی دائمی هستند؟!!

آخر چرا اندیشه نمی کنند؟!!

نویسنده: عبدالله

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن