امامزادهبدعتتحریفتقیهتوحید و شرکتوسلجهادخرافاتزیارت قبورشبهاتغلوقرآنگنبد و بارگاهمقالاتمهتدین

روحانیون شیعه کرامات ندارند..!!!

آیا در بین روحانیون شیعه، اشخاصی صاحب کرامات هستند؟
اخیرا دوکتاب با نام های «درمحضر لاهوتیان ولاله ای از ملکوت» را مطالعه کرده ام که باعث ایجاد سوالات زیادی درذهنم شده است.
آیا مباحث مطرح شده در این دو کتاب واقعیت دارد!؟
آیاشیخ جعفر مجتهدی این چنین قدرتی داشته است؟

شبهه شیعه:
در یک قضیه ای که بنده خودم از نزدیک اطلاع دقیق داشتم حدود سال ۱۳۶۰ یکی از بزرگان که آوازه جناب آقای مجتهدی را شنیده بود از تهران به قصد دیدن ایشان به قم آمد ولی وی را به منزل راه نداد و پس از چند ماه دوباره ایشان به قصد دیدار با آقای مجتهدی به قم آمد باز ایشان وی را راه نداد.
در مرتبه سوم که ایشان به قم آمده رفته بود به (اصطلاح) حرم حضرت معصومه سلام الله علیها و به حضرت گفته بود من دو بار به قصد دیدن آقای مجتهدی به قم آمدم ولی نتوانستم با وی ملاقات کنم و این مرتبه نیز میروم اگر چنان که او مورد تأیید شما اهل بیت هست من موفق به دیدار ایشان بشوم و اگر نتوانم با او ملاقات کنم پس معلوم می شود که ایشان برای جلب مردم دکانی باز کرده است.
وی به مجردی این که به درب منزل ایشان واقع در کوچه حرم نما می روند درب به روی ایشان گشوده می شود و به دیدار با آقای مجتهدی موفق می شوند.
و ضمن صحبت از آقای مجتهدی گلایه می کند که دو بار از تهران به قم آمدم و به من راه ندادید؟
ایشان پاسخ می دهند که شما دو مرتبه از تهران به قصد زیارت من به قم آمدید و حتی حرم حضرت معصومه سلام الله علیها نرفتید و اگر چنان که من به شما راه می دادم جواب حضرت معصومه را چگونه می دادم!
ولی این بار مثل بچه آدم اول زیارت این بانوی بزرگ رفتید و بعد به منزل من آمدید ( قریب به این مضمون دقیق عین عبارت ذهنم نیست) اگر صد بار هم به قم می آمدید و قبل از رفتن به زیارت حضرت معصومه به دیدن من می آمدید من تو را راه نمی دادم.
و حضرت آیت الله شاهرودی رئیس قوه قضائیه از دوستان نزدیک ایشان بودند و جناب آقای دکتر قزوینی که حدود ۱۰ سال با ایشان مرتبط بودند در باره شیخ جعفر مجتهدی می فرمایند :
««در روایت صحیح در کتاب کافی از پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله نقل کرده:
وما تَقَرَّبَ إلَيَّ عَبدٌ بِشَي ءٍ أحَبَّ إلَيَّ مِمَّا افتَرَضتُ عَلَيهِ ، وإنَّهُ لَيَتَقَرَّبُ إلَيَّ بِالنّافِلَةِ حَتّى اُحِبَّهُ ، فَإِذا أحبَبتُهُ كُنتُ سَمعَهُ الَّذي يَسمَعُ بِهِ ، وبَصَرَهُ الَّذي يُبصِرُ بِهِ ، ولِسانَهُ الَّذي يَنطِقُ بِهِ ، ويَدَهُ الَّتي يَبطِشُ بِها ، إن دَعاني أجَبتُهُ ، وإن سَأَلَني أعطَيتُهُ.
خداوند متعال می فرماید: بنده ای در اثر عمل به وظائف دینی مخصوصاً به نوافل به مرحله ای می رسد که من چشم بینا وگوش شنوا و زبان گویای او می شوم یعنی چشم و گوش او به عالم ملکوت گشوده می شود و بسیاری از نادیدنی ها را می بیند و ناشنیدنی ها را می شنود. اگر دعا کند اجابت می کنم و درخواست کند به او می بخشم.
الکافی ، ج ۲ ، ص ۳۵۲ .
عارف بزرگوار شیخ جعفر مجتهدی در یک مرحله ای از عبودیت حق تعالی قرار داشت که دارای چشم برزخی بودند و خیلی از مسائلی که باور کردن آن ها برای افراد عادی مشکل هست، آنها را می دیدند!!!
بسیاری از مطالبی که از عارف بزرگوار شیخ جعفر مجتهدی نقل شده صحت دارد و بنده خودم بیش از ده سال باایشان و مرحوم کشمیری معاشرت داشتم و قضایا ی زیادی از این دو بزرگوار مشاهده کرده ام که قابل انکار نیست!!!.»»

پاسخ ما اهل سنت و جماعت:
شیعه ها از این گونه خزعبلات فراوان دارند…
عطش شخصیت پرستی، آنها را وادار می کند تا غیب دانان زنده را نیز همراه مرده ها تقدیس کنند!
پس برای بر آوردن این نیاز ، ملایانی که از سفر خارج و شغل های بزرگ در ادارات محروم شده اند، بساط حقه بازی خود را در این میدان پهن می کنند.
حالا بیایید ببینیم این آقای شیخ جعفر مجتهدی چه کارنامه ای دارد که به این مقامات عالیه رسیده!؟
نماز و روزه را که همه ما می خوانیم و حج هم که این روزها به یک سفری دوست داشتنی تبدیل شده!
می ماند زکات و جهاد.
این جناب مجتهدی و امثالهم تا صد پول نگیرند یک پول در راه الله نمی دهند، برای همین در کرامات آنها از انفاق خبری نیست، البته اگر لازم ببینند در دستگاه دروغ سازی، به راحتی می توانند داستان های دروغینی از انفاق بی حد و مرز خود نیز بنویسند!!
اما با اندکی هوش میتوان دُم خروس را دید!
در اوایل انقلاب از یاد نمی برم که در کمالات امام خمینی نوشته بودند که روزانه به خانه حضرت امام، فقط یک نان سنگک می برند.
در مجلسی خانوادگی، یکی طرفداران خمینی این خبر را بازگو کرد. ظریفی فوراً گفت:
محال است که این گردن کلفت احمد آقا، پسر خمینی، محصول یک نان سنگگ باشد!!! و همه خندیدند.
بعد این خبر را بگذارید کنار خبر محاکمه کرباسچی که در دفاع از خود در دادگاه گفت:
امام یک روز به من گفت: فلانی این سیزده میلیون که احمد به تو داده پول شخصی اوست که من به او بخشیدم!
احمد این پول را داده بود به کرباسچی تا در پروژه های پر درآمد شهرداری سرمایه گذاری کند تا بابتش سود مضاعف دهد.
بله گردن کلفت و شکم گنده همان دم خروس است، البته من نمی گویم که هر کس گردن کلفت داشت یا شکم بزرگ، آدم بدی است فقط می گویم دیگر حق ادعاها ی آنچنانی ندارد که همه روز روزه می گیرم و همه شب نماز شب می خوانم.
دیگر حق ندارد مثل ادعای که این روزها،حداد عادل مطرح کرده را بگویید!
رییس سابق مجلس شورای اسلامی؛ که دخترش عروس خامنه ای است؛ می گوید : »در عروسی پسر خامنه ای و دخترم، آنقدر غذا کم بود که به آقای خامنه ای شام نرسید!!!»
بعد این خبر را بگذارید کنار سفر خارجی همین شازده پسر همراه سعید امامی بخارج، و بعد از خود بپرسید که آقای خامنه ای اینقدر پول ندارد که برای میهمان عروسی پسرش یک شام ساده بدهد، پس پول بلیط خارج و چایی صد یورویی در هتل های اروپا را از کجا برای پسرش می دهد؟
حالا گیرم خبرهای خارجی در باره حساب هاب بانکی آقا زاده ها منجمله همین پسر آقای خامنه ای دروغ باشد آیا دندانهای مصنوعی بسیار گرانقیمت آقای خامنه ای هم دروغ است آن را با کدام پول ساخته؟ و وقتی که شام ندارد که بخورد پس برای چی ساخته؟
حالا این عکس ها را ببینید این عکس حداد عادل رئیس سابق مجلس ایران و همان کسی است که دخترش را داده به پسر خامنه ای!
همان کسی است که گفت در شب عروسی دخترش با پسر خامنه ی آنقدر غذا کم بود که به رهبر شام نرسید!
حالا ایشان خودشان در فروشگاه پری مارک لندن به همراه همسرش دارند لباس زنانه می خرند.

ادعا را ببین و کار را ببین!!!

من به شما محکی می دهم که هیچ امکان خطا ندارد وَلی و مَرد خدا را، از شیاد و حیله گر، توسط آن باز می شناسید.
آن سنگ محک، جهاد است.
اگر شیخ مجتهدی واقعاً کرامت دارد حتماً آن را با اعمال صالح بدست آورده و بهترین عمل نیک جهاد است.
آیا ایشان با یهود جهاد کرده؟
یهود دور بودند؟! باشد! بهانه خوبی است! صدام چی؟ صدام که نزدیک بود.
مگر در همین مرزهای غربی کشور ما، ۸ سال بین ولایت فقیه و صدام حسین جنگ نبوده؟
مگر شما نمی گویید آن جهاد مقدس بین اسلام و کفر بود؟
آیا این مجتهدی به جهاد رفته پسرانش رفته اند؟
پسر و نوه های خمینی رفته اند؟
رفسنجانی و خامنه ای رفتند؟ پسر های اونها رفتند؟
اگر رفتند شما یک شهید از آنها و دوستانشان را نشان دهید ((البته آنهایی که بزور در تهران شربت شهادت را نوشیدند نشان ندهید)) یکی هم نیست پسر یک ملا هم در جنگ نمرده؟
البته پسر آیت الله مکارم شیرازی در ایتالیا زندگی می کند!
یاد مرتضی راد مهر رحمة الله افتادم،
او یک آخوند شیعه بود که سنی شد.
خواهرش، زن پسر آیت الله مکارم شیرازی بود.

رادمهر می گفت: خواهرم با شوهرش در اروپا زندگی می کنند ( البته داشت طلاق می گرفت ) با کدام پول رفته با کدام پول زندگی می کند؟
اینها حق امام زمان خود را هم می خورند می برند ایتالیا!
و شما اگر خانه مکارم شیرازی بروید می بینید هر لحظه جا نماز آب می کشد!
پس با این محک جهاد می توانید پی ببرید که آنها دروغگویانی هستند که با گردن کلفت و شکم بزرگ، بر گردن نازک ملت سوار شده اند.

اگر همین مجتهدی غیب می دانست محال بود که ایران در جنگ با عراق، برنده نشود!
اگر غیب می دانست می رفت یک گنج پنهان را ا ز زیر زمین ها بیرون می کشید و هم خودش می خورد هم به فقرا می داد و دیگر نیازی نداشت که دکان گدایی باز کند و کرامت بفروشد!
الله در قرآن به رسول الله امر می کند تا یک راز را به مردم بگوید و رسول الله -صلی الله علیه وسلم- فرمود اما مردم توجه نمی کنند. راز این بود:
قُلْ لَا أَمْلِکُ لِنَفْسِی نَفْعًا وَلَا ضَرًّا إِلَّا مَا شَاءَ اللَّهُ وَلَوْ کُنْتُ أَعْلَمُ الْغَیبَ لَاسْتَکْثَرْتُ مِنَ الْخَیرِ وَمَا مَسَّنِی السُّوءُ إِنْ أَنَا إِلَّا نَذِیرٌ وَبَشِیرٌ لِقَوْمٍ یؤْمِنُونَ«الأعراف/۱۸۸»
بگو: «من مالک سود و زیان خویش نیستم، مگر آنچه را خدا بخواهد؛ و اگر از غیب باخبر بودم، سود فراوانی برای خود فراهم می‌کردم، و هیچ بدی (و زیانی) به من نمی‌رسید؛ من فقط بیم‌دهنده و بشارت‌دهنده‌ام برای گروهی که ایمان می‌آورند!)

رسول الله غیب نمی داند و این مردک مجتهدی می داند ؟!!
مگر این ممکن است ؟!!
والسلام.

نویسنده: محمد باقر سجودی شیعه ی هدایت یافته به اهل سنت و جماعت

تگ‌ها
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن