اصول دینامام زمانامامتبدعتتحریفتوحید و شرکتوسلخرافاتشبهاتعصمتعلم امامغلومقالاتمنابع روایی شیعه

شیعه در دامی که پهن کرده بود، خودش گرفتار شد !!

این احادیث در کتب شیعه است:

 1- امام صادق – علیه السلام -فرمود:
«آنگاه که قایم ما بیایىد اسلام را از نو بنا می‌کند»[1].

۲- ابوخدیجه از امام صادق – علیه السلام – :
هنگامی‌که قائم ظهور کرد با امر جدیدی خواهد آمد چنانچه رسول خدا – صلی الله علیه و آله- در آغاز اسلام مردم را به امر جدید دعوت می‌کرد.[۲]

۳- امام صادق – علیه السلام – فرمود:
هنگامی‌که قائم ظهور کند با امر جدید و کتاب جدید و رفتار و قضاوت تازه ظهور می‌کند که بر عرب سخت است.[۳]

ظاهر این احادیث بما می گوید که منظور امام صادق چیست، ظاهراً این سخنانی کفرآمیز است که شیعه به حضرت صادق رحمة الله علیه به دروغ نسبت داده است.
خود شیعه امروزی، نیز نیک می داند که این ها سخنانی کفرآمیز و خروج واضح از اسلام است پس برای نجات خود می گوید:

آیت الله ابراهیم امینی در تفسیر این روایات می‌فرماید:
در زمان غیبت بدعت هایی در دین گذاشته می‌شود و احکامی از قرآن و اسلام بر طبق میل مردم تأویل و تفسیر می‌شود. بسیاری از حدود و احکام چنان فراموش می‌شود که گویا اصلاً از اسلام نبوده است وقتی مهدی – عجل الله تعالی فرجه الشریف- ظهور کرد بدعت‌ها را إبطال می‌کند و احکام خدا را به همان جور که صادر شده ظاهر می‌نماید و به آنان می گوید: شما از حقیقت و گوهر دین به دور افتاده‌اید و آیات قرآن و احادیث پیغمبر را بر خلاف واقع تفسیر و تأویل کرده‌اید، چنین دین و برنامه‌ای برایشان تازگی داشته از آن وحشت می‌کنند و اصلاً‌ اسلامش نمی‌دانند زیرا اسلام را جور دیگر تصور کرده بودند!

آیت الله ناصر مکارم شیرازی در این رابطه می‌فرماید:
آن چنان اسلام را از میان انبوه خرافات و تحریف ها و تفسیرهای نادرست و تلقی‌های غلط بیرون می‌آورد که بنایی کاملاً نو و جدید جلوه می‌کند. و یکی از رسالت های آن حضرت پیدایش اسلام از همین وصله‌ها و پیرایه‌ها و به تعبیر دیگر نوسازی و تجدید بنا کاخ شکوهمند آن است که مجموعه این نوسازی در عرصه‌های مختلف اعتقادات، اخلاقیات، اجتماعیات و فرهنگ و سیاست آن چنان زیاد و دگرگون کننده است که درپاره‌ای از روایات از آن به «دین جدید» یا «روش جدید» تعبیر شده است.
خلاصه این که به خاطر پیرایه‌هایی که در طول تاریخ توسط زمامداران نالایق و دیگران به اسلام بسته‌اند و بدعت‌ها و تحریفات زیادی که شده اگر امام حقیقت را آشکار کند مردم خیال می‌کنند مکتب جدید، روش جدید و قضاوت جدیدی غیر از اسلام آمده است. فلذا سیره و روش حضرت مهدی (عج) همان سیره و روش پیامبر اکرم – صلی الله علیه و آله- و امام علی – علیه السلام – است!
این است جواب شیعه!!
آیا دیدید؟
!!
اما شیعه بیچاره نمی داند که این جواب او را به ورطه ی خطرناک تری انداخته است، از این جواب معلوم می شود که وقتی امام زمان ظهور کند مردم بر دین رسول الله نیستند و توضیح المسائل آیت الله های شیعه، همه دروغ و باطل بوده و کسی خبر نداشته است!! در پرتو این روایات، نماز و روزه و عبادات فعلی شیعه ها هم دروغ است!!!

مگر شما نمی گویید او بیاید آنقدر دینش با دین امروز فرق دارد که مردم خیال می کنند دین جدید است پس این یعنی چه؟
یعنی همین که من گفتم!!!
یعنی اینکه دین امروزی شما همان دینی نیست که امام زمان می آورد!!!
پس یعنی دین امروزی شما باطل است!!!
پس شما که می گوید فلان نائب امام زمان است، این هم دروغ است!!!
پس اینکه می گویید در عصر غیبت باید از فقیه جامع الشرایط پیروی کنیم نیز نادرست است!!!
این چگونه فقیهی است که دینی را بما نشان می دهد که اصل آن دین بیاید ما خیال می کنیم آن اصلی بدل، و این بدل، اصل است!!!
و جالب اینکه اکثر علمای شیعه می گویند او به زودی می آید و آیت الله العظمی!!! بهجت حتی خیال می کرد امروز و فرداست که بیاید، همین احمدی نژاد هر روز منتظر ظهور اوست!!!

پس ای شیعه ها بنا براستدلال خودتان بر مذهبی نیستید که امام زمان بر آن مذهب است و بر روشی نیستید که امامتان بر آن روش است زیرا اگر بر روش او می بودید یا روش او حداقل در کتاب هایتان ذکر می بود دیگر از اجرای آن تعجب نمی کردید و آن را دین جدید نام نمی نهادید!
پس استدلال شما عذر بدتر از گناه است.

اما حقیقت چیست؟
حقیقت این است که علمای امروز شیعه می خواهند با پرده پوشی، کفری که از این روایات نمایان می شود را بپوشانند و مشاهده کردید که عوض پوشاندن، بیشتر رسوا شدند.

حقیقت این است که گوینده روایات ( بزعم باطل آنها امام صادق) عربی خوب می دانسته و منظور خود را به زبان ساده بیان نموده او حتی گفته که گویا مردم را می بینم در عصر قائم ما در مسجد کوفه دارند قرآن جدید را می خوانند!!!
حقیقت این است که علمای یهود ، از زبان امام صادق دروغ بافتند.
حقیقت این است که به راستی قرار است دجال یهودی ها بیاید ( به زعم آنها ) و دین خدا را تغییر دهد.
حقیقت این است که آنها بر روی دجال خود نام مهدی را نهاده اند و نام دروغگویانی مثل مجلسی را امام صادق ( علیه الرحمه ) گذاشتند.
ما حقیقت را به شما گفتیم و راه را بر علمای شیعه بستیم.
حالا اگر مردم شیعه، راحت طلبی در دنیا را انتخاب می کنند و از آتش جهنم نمی ترسند، دیگر ما چه کار می توانیم بکنیم.
جز اینکه آنها را از آتش جهنم بترسانیم و بگوییم از الله بترسید و منتظر مردی نباشید که قرار است مسجد الحرام و مسجد مدینه را به بهانه های واهی خراب کند و دو سوم بشر ( مسلمان ها ) را بکُشد و به زبان عبرانی سخن بگوید و یا همانطور که در احادیث دیدید دین فعلی را از بیخ و بُن بکَند و دین جدید بیاورد.
آن کس که منتظرش هستید مهدی ما و شما نیست او دجال یهودی هاست.
ای مردم بیدار شوید، و مهار مرکب خود را بدست چند آخوند نادان که چهار نعل بسوی جهنم می تازند ندهید…!

نویسنده: محمد باقر سجودی شیعه ی هدایت یافته به اهل سنت و جماعت
______________________________
[۱]- بحار الانوار مجلسی، ج ۵۲، ص ۳۵۲
[۲]- اثبات الهداه، ج ۷، ص ۱۱۰٫
[۳]- اثبات الهداه، ج ۷، ۸۳٫

تگ‌ها
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن