بدعتتحریفخرافاتمقالاتمنابع روایی شیعه

سلسله دروغ های محمد باقر مجلسی

محمد باقر مجلسی؛ از استوانه های دین شیعه؛ سیصدو اندی سال پیش مرده است او کتاب های مرجع زیادی نوشته، که شیعه ها مدام به آنها استناد می کنند تو گویی وحی منزل است،آری از نظر شیعه وحی منزل است! زیرا گمان می کنند این ها حرف های مجلسی نیست بلکه روایت معصومینی است که با الله در ارتباط بوده اند.
یکی از کتاب های این مرد سیه کار، بحارالانوار نام دارد که در ۱۱۰جلد قطور آنها را نوشته و این صد و ده جلد را پر کرده از روایات معصومینی که ۱۰۰۰ سال پیش از او می زیستند!!!
یکی از روایت های این کتاب شُوم ( کتاب بحارالانوار ) :
ریّان بن شبیب نقل می کند که:
روز اول محرم خدمت امام رضا علیه السلام رسیدم فرمود: ای پسر شبیب، روزه داری؟ عرض کردم نه. پس امام گفت:
پس کسی که روزه بدارد این روز و سپس دعا کند خدا دعایش را مستجاب می فرماید. سپس فرمود:
پسر شبیب، بدرستی که محرم ماهی است که اعراب جاهلیّت بخاطر احترامش ظلم و ستم و کشت و کشتار را در آن ماه حرام کرده بودند و این امّت با اینکه به حرمت این ماه آشنایی داشت مع هذا احترام پیامبر خود را رعایت نکرد و در این ماه فرزندان پیامبر خود را کشتند و زنانشان را اسیر نمودند و اموالشان را غارت کردند پس خدا هرگز آنها را نیامرزد.
ای پسر شبیب، اگر می خواهی برای چیزی گریه کنی پس برای حسین بن علی بن ابیطالب گریه کن که او را ذبح کردند همانطور که گوسفند را ذبح می کنند و از اهل بیت او هم هیجده نفر را با او به شهادت رساندند که در روی زمین مثل و مانند نداشتند، و به تحقیق هفت آسمان و زمین برای شهادت آن حضرت گریه کردند، و چهار هزار فرشته برای یاری او از آسمان فرود آمدند، امّا وقتی رسیدند که حسین علیه السلام کشته شده بود لذا این فرشتگان پریشان مو و گرد آلود اطراف قبر حسین معتکفند تا قائم ما قیام کند آنگاه او را یاری خواهند کرد و شعار آنها یالثارات الحسین است (ای انتقام گیرندگان خون حسین)است.
ای پسر شبیب، پدرم برایم حدیث فرمود از پدرش، از جدّش که وقتی جدّم حسین به شهادت رسید از آسمان خون و خاک سرخ بارید.
ای پسر شبیب، اگر برای حسین چنان گریه کنی که اشک هایت بر گونه هایت جاری شود خداوند همه ی گناهان کوچک و بزرگ تو را می آمرزد؛ اندک باشد یا بسیار!!!
منبع: بحارالانوار، ص ۲۸۵ نفس المهموم، ص ۲۶

پاسخ اهل سنت:
دروغ است این حرف!!
اگر
۴۰۰۰ فرشته را الله فرستاده بود پس ای مجلسی نادان بدان که هرگز نقشه های جنگی الله غلط و اشتباه و دیر نمی شود و فرصت ها از دست نمی رود.
بر این عقل و دانش بباید گریست!
دنباله نوشته خنده دار تر است
{لذا این فرشتگان پریشان مو و گرد آلود اطراف قبر حسین معتکفند تا قائم ما قیام کند آنگاه او را یاری خواهند کرد و شعار آنها یالثارات الحسین است (ای انتقام گیرندگان خون حسین) }
در پاسخ به این نادان می گوییم:
اگر حسین شهید شده بود، قاتلانش که زنده بودند، گریه و شعار تو خالی فرشته ها برای چی بود؟ خب می رفتند قاتلان را می کشتند.
ای قوم شیعه چرا فکر نمی کنید؟
و چرا در دام محمد باقر مجلسی گرفتار مانده اید؟!
شیعه باید بداند که فرشتگان بدون اجازه الله هیچ کاری نمی کنند و در غیر این صورت از بارگاه الهی بیرون می افتند.
و ظاهراً فرشته های که به کمک حسین آمدند، فرشته های عاصی نبودند پس با اجازه الله آمدند، پس حرف امام رضا این معنی را دارد که الله لشکرش را دیر فرستاد درست مثل داروی رستم،که بعد از مرگ سهراب رسید! ( نوشدارو بعد از مرگ سهراب )!!!
این هم آیاتی که نشان از این دارد که فرشتگان فقط مأمورند و بدلخواه کاری نمی کنند:
وَلِلَّهِ یَسْجُدُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الْأَرْضِ مِن دَابَّهٍ وَالْمَلَائِکَهُ وَهُمْ لَا یَسْتَکْبِرُونَ ﴿۴٩﴾ یَخَافُونَ رَبَّهُم مِّن فَوْقِهِمْ وَیَفْعَلُونَ مَا یُؤْمَرُونَ }النحل(۵۰) 
و آنچه در آسمان ها و زمین از جنبندگان و فرشتگان وجود دارد، فقط برای خدا سجده می کنند و تکبّر و سرکشی نمی ورزند و فرشتگان براى خدا سجده مى‏ کنند و تکبر نمى‏ ورزند (۴۹) از پروردگارشان که حاکم بر آنهاست مى ‏ترسند و آنچه را مأمورند انجام مى ‏دهند(۵۰)

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا قُوا أَنفُسَكُمْ وَأَهْلِيكُمْ نَارًا وَقُودُهَا النَّاسُ وَالْحِجَارَةُ عَلَيْهَا مَلَائِكَةٌ غِلَاظٌ شِدَادٌ لَّا يَعْصُونَ اللَّـهَ مَا أَمَرَهُمْ وَيَفْعَلُونَ مَا يُؤْمَرُونَ ﴿تحریم ٦﴾
ای کسانی که ایمان آورده‌اید خود و خانواده خویش را از آتشی که هیزم آن انسانها و سنگهاست نگه دارید؛ آتشی که فرشتگانی بر آن گمارده شده که خشن و سختگیرند و هرگز فرمان خدا را مخالفت نمی‌کنند و آنچه را فرمان داده شده‌اند (به طور کامل) اجرا می‌نمایند!

وَقَالُوا اتَّخَذَ الرَّحْمَـٰنُ وَلَدًا ۗ سُبْحَانَهُ ۚ بَلْ عِبَادٌ مُّكْرَمُونَ ﴿٢٦﴾ لَا يَسْبِقُونَهُ بِالْقَوْلِ وَهُم بِأَمْرِهِ يَعْمَلُونَ ﴿٢٧﴾ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ أَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَلَا يَشْفَعُونَ إِلَّا لِمَنِ ارْتَضَىٰ وَهُم مِّنْ خَشْيَتِهِ مُشْفِقُونَ ﴿٢٨﴾ الأنبیاء
آنها گفتند: «خداوند رحمان فرزندی برای خود انتخاب کرده است»! او منزه است (از این عیب و نقص)؛ آنها [فرشتگان‌] بندگان شایسته اویند. (۲۶) هرگز در سخن بر او پیشی نمی‌گیرند؛ و (پیوسته) به فرمان او عمل می‌کنند. (۲۷) او اعمال امروز و آینده و اعمال گذشته آنها را می‌داند؛ و آنها جز برای کسی که خدا راضی (به شفاعت برای او) است شفاعت نمی‌کنند؛ و از ترس او بیمناکند. (۲۸)

مشاهده کردید؟
فرشته ها از خود اختیاری ندارند و منتظر امر رب هستند.

یعنی تا امر نشود کاری را نمی کنند این که واضح است در غیر این صورت لازم بود ما فرشته ها را هم راضی کنیم تا به ما کمک کنند.
و چون دروغگو بد حواس است، پس متوجه نمی شود که دروغش عوارض جانبی دارد و این او را رسوا خواهد کرد.
و توجه داشته باشید که دین امروزی شیعه بدون نوشته های محمد باقر مجلسی معنی ندارد و کامل نیست پس این است دین شیعه!!
و لازم است که بدانید که این مرد مُشیر و وزیر شاه سلطان حسین صفوی بود و این پادشاه، در دوره طولانی سلطنتش، به شدت زیر تأثیر، علامه مجلسی بود، و شاید به خاطر چرندیات او بود که وقتی سپاه شورشی استان قندهار، به پایتخت نزدیک شد، شاه سلطان حسین، دست روی دست گذاشت و منتظر شد تا جعفر جنی به کمکش بیاید، اما آن جن بد مذهب، تنبلی کرد و گویا باز دیر آمد و شاه سلطان حسین نگون بخت، با وجودی که تاج را همراه با دخترش دو دستی تسلیم فرمانده شورشیان (محمود افغان) نمود، باز محمود راضی به این نشد و سر او را به همراه سر ۱۲۰۰۰ قزلباش و سر ملایان اصفهان برید، ولی مجلسی سه سال قبل از این مُرده بود.
و جعفر جنی شاید تا حالا دارد برای شاه سلطان حسین سینه میزند!!!
مردشور ببردش با این سینه زدن و گریه کردنش!!!

حالا آیا شما از گریه فرشتگان بیکاره حول قبر حسین تعجب نمی کنید؟!
بله تعجب دارد که عوض آنکه بروند یزید و شمر را بکشند، نشستند و گریه می کنند و بقول مجلسی از آن روز تا امروز دارند گریه می کنند و سینه می زنند !!!
شما فکر نکنید که این ها داستان تاریخی است و شیعه امروزی روشنفکرتر از آن است که شیعه دیروزی بود
نه!
در جنگ ایران و عراق پس از آنکه خرمشهر آزاد شد، همین امید به کمک رسانی امام زمان خیالی، باعث شد تا خمینی، خیال ببافد و حقایق زمینی را نبیند، و با ارزیابی نادرست، تقاضای صلح صدام و جامعه جهانی را قبول نکند و به امید قهرمانی امام زمان، جنگ را ادامه دهد، و در آخر کاری کند بدتر از کار شاه سلطان حسین، یعنی وقتی موشک های صدام با نام های الحسین و العباس تهران و قم را زدند خمینی مجبور شد قطع نامه صلح را بپذیرد در حالیکه قصر شرین و نفت شهر و مناطق وسیعی، هنوز در دست عراق بود و صدام شب روز،از نفت شهر می دزدید.

باز شانس آوردند که بوش پدر نقش امام زمان را بازی نمود! و به صدام حمله کرد و صدام مجبور به خروج از مناطق اشغالی ایران شد.
امروز هم شما اگر سایت های این نادانان را ببینید، می بیند که می نویسند بر حسب روایات (رجل صالح) احمدی نژاد است و (سید خراسانی) خامنه ای است و سید یمانی ( رهبر حزب الله لبنان ) است و آمدن امام زمان را نزدیک می بینند و از این چرندیات زمان شاه سلطان حسین. و خیال می کنند با خیال و رؤیا میتوان با حقایق جهان مبارزه نمود.
و وقتی هوش به سرشان می آید و امام زمان یادشان می رود که دیگر کار از کار گذشته و ملت ما تاوان عقاید قرون وسطایی آنها را با بدترین بها پرداخته است همانطور که تا حالا تاوان داده ایم.

نویسنده: الهاشمی الحسنی

تگ‌ها
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن